w naszej ofercie: 10127 imprez, 1063 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Francja - Długi weekend w Paryżu 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA FRANCJA - DŁUGI WEEKEND W PARYŻU 2022

Wycieczka Objazdowa do Francji 2022, Zwiedzanie Paryża 2022, Wycieczka do Francji z wylotem z Warszawy 2022

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
275133010
oferta w pdf

Wycieczka Francja - Długi weekend w Paryżu 2022
Podtytuł oferty:
Wycieczka Objazdowa do Francji 2022, Zwiedzanie Paryża 2022, Wycieczka do Francji z wylotem z Warszawy 2022

Wycieczka Francja - Długi weekend w Paryżu 2022
Wycieczka Objazdowa do Francji 2022, Zwiedzanie Paryża 2022, Wycieczka do Francji z wylotem z Warszawy 2022

Długi weekend w Paryżu
Paryż - Wersal
Ta wycieczka to maksimum atrakcji stolicy Francji w 5 dni!

Program

1 dzień
Wylot z Warszawy do Paryża. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja. Wieczorny przejazd do centrum miasta, przywitanie z metropolią nad Sekwaną wg propozycji pilota. Nocleg.

2 dzień
Po śniadaniu przejazd do centrum Paryża. Zwiedzanie rozpoczniemy od najstarszej części stolicy Francji - wyspy Cité, na której w III w. p.n.e. galijskie plemię Paryzjów założyło swoją osadę. Znajduje się na nim Katedra Notre Dame - w odbudowie po niedawnym pożarze, Pałac Sprawiedliwości, Conciergerie - zamek, który przez wieki był więzieniem oraz Sainte Chapelle, słynąca ze wspaniałych witraży. Następnie odwiedzimy Panteon – miejsce spoczynku wielu sławnych ludzi, w tym Marii Skłodowskiej-Curie. Zobaczymy zabudowania słynnego uniwersytetu – Sorbony, położonego w Dzielnicy Łacińskiej, Pałac Inwalidów, gdzie znajduje się grobowiec Napoleona oraz rozległe Ogrody Luksemburskie z pałacem. Na koniec dnia udamy się na dawny dworzec kolejowy, a dziś Musée d Orsay, gdzie znajdują się bogate zbiory malarstwa, m.in. impresjonistów. Powrót na nocleg.

3 dzień
Po śniadaniu tego dnia będzie wycieczka poza bramy Paryża. W Wersalu obejrzymy słynny zespół pałacowo-parkowy Ludwika XIV, który był także siedzibą kolejnych królów i uznawany jest za wzorzec barokowej rezydencji. Zwiedzanie bogactwa wnętrz, wraz z pamiątkami licznych wydarzeń historycznych (w tym traktatu pokojowego z 1919 roku) oraz parku zajmie niemal pół dnia. Wracając do Paryża poznamy jego współczesne oblicze - dzielnicę La Defense, pełnego stalowo-szklanych wieżowców, będących siedzibami wielkich koncernów z nowoczesnym łukiem Grand Arche. Następnie przejazd pod Łuk Tryumfalny. Stąd przespacerujemy się po Champs Elisées. Z Wieży Eiffla zobaczymy panoramę miasta. Na koniec, ujrzymy Paryż z perspektywy Sekwany, w czasie rejsu statkiem. Powrót na nocleg.

4 dzień
Po śniadaniu przejazd na cmentarz Pere-Lachaise, gdzie pochowany jest Chopin i wielu słynnych ludzi. Następnie skierujemy sie do artystycznej dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy bazylikę Sacré Coeur, Place du Tertre i – po przerwie na kolację – pospacerujemy malowniczymi uliczkami do Placu Pigalle i kabaretu Moulin Rouge. Następnie zwiedzimy Operę Garnier - starszej z dwóch paryskich oper. Kolejne punkty programu to Plac Zgody i Ogrody Tuileries – dobre miejsce na odpoczynek po tylu wrażeniach. Przez nie dojdziemy do Pałacu Królewskiego, czyli Luwru: każdy będzie mógł obejrzeć to, co najbardziej go interesuje (zwiedzanie indywidualne). Wieczorem zobaczymy Hotel de Ville, czyli paryski ratusz, i przejdziemy pod nowoczesne Centrum Pompidou. Powrót na nocleg.

5 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży i przejazd do centrum miasta na pożegnalny spacer po Paryżu (w przypadku wieczornego wylotu, dokończenie zwiedzania punków programu). Powrót po bagaże i przejazd na lotnisko. Wylot do Warszawy.

Informacje praktyczne

Podana kwota na realizację programu może ulec zmianie i jest rozliczana przez pilota. Koszty pobierane na całą grupę (np. za lokalnych przewodników, wjazdy do miast, itd.) są dzielone na wszystkich uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Obowiązkowo należy zabrać ważny dowód osobisty (dotyczy obywateli UE) lub paszport. W zwiedzanych obiektach sakralnych obowiązuje odpowiedni ubiór (długie spodnie i spódnice oraz zakryte ramiona).

Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. Z tego względu ramowy program wycieczki może być zmodyfikowany, a dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc ograniczony. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi informacjami na naszej stronie internetowej.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 600 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,2% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,2% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną - RGS+CQ : Dopłata 2,2% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RGS+CP+CQ : Dopłata 3,2% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

4 noclegi w hotelu ** lub *** na przedmieściach Paryża (dogodny dojazd metrem lub RER); pokoje 2 os. z łazienkami. Pokoje 3-os. tylko na potwierdzenie.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

4 śniadania kontynentalne. W trakcie zwiedzania pilot zaproponuje miejsca na obiadokolacje.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelu ** lub *** na przedmieściach Paryża (dogodny dojazd metrem lub RER); pokoje 2 os. z łazienkami. Pokoje 3-os. tylko na potwierdzenie.
Wyżywienie: 4 śniadania kontynentalne. W trakcie zwiedzania pilot zaproponuje miejsca na obiadokolacje.
Transport: Rejsowy samolot na trasie Warszawa – Paryż – Warszawa. Godziny przelotów będą dostępne najpóźniej ok. miesiąca przed wylotem. Transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko minibusem lub komunikacją publiczną. Zbiórka na 2 godz. przed wylotem, w hali odlotów między sektorami D i E, przy tablicy „meeting point”.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Cena nie zawiera

- kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, rezerwacje dla grup, bilety komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Koszt ok. 170 EUR.
- programu fakultatywnego
Podana wysokość pakietu kosztów programowych ma charakter orientacyjny. Może on ulec nawet znaczącej zmianie w związku z ograniczeniami covidowymi, zmianami taryf i koniecznością wcześniejszych opłat rezerwacyjnych. Szczegółowych informacji udzieli pilot na wycieczce.
- kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, rezerwacje dla grup, bilety komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Koszt ok. 170 EUR.
- programu fakultatywnegoPodana wysokość pakietu kosztów programowych ma charakter orientacyjny. Może on ulec nawet znaczącej zmianie w związku z ograniczeniami covidowymi, zmianami taryf i koniecznością wcześniejszych opłat rezerwacyjnych. Szczegółowych informacji udzieli pilot na wycieczce.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.