w naszej ofercie: 11682 imprezy, 19482 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Bajkowe Miasto Gaudiego - Weekend w Barcelonie
Wszystko o tej ofercie wie:

BAJKOWE MIASTO GAUDIEGO - WEEKEND W BARCELONIE

5 dni Samolot z Warszawy

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
1940124
oferta w pdf

Wycieczka objazdowa - HISZPANIA - BARCELONA
Bajkowe Miasto Gaudiego - 5 dni

1 dzień WARSZAWA - BARCELONA


Przelot do Barcelony (przelot bezpośredni PLL LOT), zakwaterowanie w hotelu w Barcelonie.    

2 dzień BARCELONA

Wyjazd komunikacją publiczną na zwiedzanie Barcelony. W programie m.in.: Palau De La Musica Catalana (Pałac Muzyki Katalońskiej bogato rzeźbiony secesyjnymi mozaikami, rzeźbami, witrażami). Spacer ulicami starego miasta gotyckiego (Bario Gotico), zwiedzanie Katedry pod wezwaniem Św. Eulalii, Casa del Ardiaca (dom Arcydiakona z XII w. – wspaniała rezydencja gotycko-renesansowa zbudowana w murach rzymskich). W dalszej części programu mury rzymskie oraz akwedukt, Placa De Saint Jaume (serce dzielnicy gotyckiej gdzie znajduje się siedziba władz Barcelony), Palau De La Generalitat (siedziba rządu Katalonii), Casa De La Ciutat (XIV w. ratusz), Palau Del Lloctienent (pałac w którym znajduje się archiwum Aragońskie), Palau Reial Major (XIII w. pałac władców Barcelony i Aragonii). Fakultatywnie możliwość zwiedzenia Muzeum Picassa (ok. 10 EUR). Czas wolny przeznaczony na lunch (we własnym zakresie) i zakupy. Zwiedzanie Basilica De Santa Maria Del Mar (najlepszy przykład katalońskiego gotyku z XIV w. – Bazylika ta jest bohaterką bestsellerowej powieści pt. „Katedra w Barcelonie” Ildefonso Falconesa). Zwiedzanie wioski olimpijskiej. Powrót do hotelu, dla chętnych wieczór ze spektaklem FLAMENCO           

3 dzień BARCELONA

Wyjazd komunikacją publiczną na zwiedzanie miasta. W programie Dzielnica Eixample, powstała na przełomie XIX i XX w., dzieło modernistów – w tym słynnego Atonio Gaudiego. Zwiedzanie: Sagrada Familia (Kościół Świętej Rodziny – najwspanialsze dzieło Gaudiego, ciągle w budowie, będące symbolem Barcelony), Hospital De la Santa Creu I De Sant Pau (wielki szpital z początka XX w., zbudowany w parku w stylu mudejar), Park Guell (wspaniały park, który z założenia miał być osiedlem domków – pełno w nim architektury ogrodowej Gaudiego, w tym jego własny dom), Passeig De Gracia (reprezentacyjna ulica Eixample ze słynnymi domami modernistów - nazwanymi „jabłkiem niezgody”). Czas wolny, dla chętnych zwiedzenie domów Gaudiego: Casa Leo Morera, Casa Ramon Mulleras, Casa Amatler, Casa Battlo,  Casa Mila – La Pedrera. Wieczorem wyjazd na podziwianie fontann przy Placu Hiszpańskim.

4 dzień BARCELONA

Wyjazd komunikacją publiczną na zwiedzanie miasta m.in.: Plac Catalunya, spacer najsłynniejszą ulicą Barcelony – Rambla, Plac Reial (piękny, romantyczny plac z fontanną i latarniami Gaudiego). Spacer do Palau Guell – pałacu wybudowanego wg. Projektu Gaudiego, dalej do pomnika Kolumba. Czas wolny. Fakultatywnie możliwość wjazdu windą na platformę widokową. Dla chętnych zwiedzanie Muzeum Morskiego, zlokalizowanego w dawnych królewskich dokach z XIII w. lub Oceanarium. W dalszej części popołudnia spacer nadbrzeżem do dzielnicy Barceloneta, której zabudowa przypomina Neapol. Wjazd kolejką linową Tranbordador Aeri na górę Montjuic. Spacer po wzgórzu, będącym świetnym punktem widokowym na którym znajduje się Castell De Monjuic, Obiekty Olimpijskie oraz Plac Hiszpański.

5 dzień BARCELONA - WARSZAWA

Czas wolny na zakupy bądź indywidualne zwiedzanie miasta. Fakultatywna wycieczka autokarem z pilotem do Montserrat - malowniczego masywu górskiego, na którym znajduje się klasztor benedyktyński oraz sanktuarium „Czarnej Madonny z Montserrat”. Na miejscu pokaz audiowizualny o klasztorze, zwiedzanie bazyliki, degustacja lokalnych likierów oraz słuchanie śpiewu „Escolania” – jednego z najbardziej znanych dziecięcych chórów Europy. Wizyta na jednym ze szczytów, z którego roztaczają się wspaniałe widoki na okolicę. Przelot do Warszawy (przelot bezpośredni PLL LOT).

Zwiedzanie Barcelony odbywa się za pośrednictwem środków komunikacji publicznej. Przeloty obsługują linie lotnicze LOT (waga jednej sztuki bagażu podręcznego w samolocie wynosi do 8kg, głównego do 23kg).

Po przylocie na początku imprezy należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta dewizową część ceny imprezy w kwocie 95 EUR. Kolacje można wykupić za pośrednictwem pilota w cenie ok. 15 EUR/kolacja.

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Organizator  zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

2250 PLN+ 95 EUR dewizowa część ceny imprezy

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju jednoosobowego: : Dopłata 600 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

Zakwaterowanie w hotelu Fira Congress 4* w Barcelonie, w pokojach 2-osobowych, z łazienkami (pokój 1-osobowy za dopłatą).

Hotel zlokalizowany jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym umożliwiającym łatwy i szybki dojazd do centrum miasta.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

- śniadania

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- przelot samolotem rejsowym z/do Polski (przelot bezposredni)
- transfery autokarem na trasie lotnisko - hotel - lotnisko
- zakwaterowanie w hotelu 4* w Barcelonie (pokoje z łazienkami)
- opieka polskiego pilota
- koszt przewodników lokalnych
- wyżywienie zgodnie z programem (śniadania w formie bufetu)
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
- bilety komunikacji publicznej
- komplet ubezpieczeń (KL, NNW, bagażu)

Cena nie zawiera

- katalońskiego podatku turystycznego (łącznie 3,75 EUR/os)
- kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu
- wydatków natury osobistej
- innych kosztów nie wymienionych w punkcie "cena zawiera"

Informacje dodatkowe

rogram jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").

Zakwaterowanie w hotelu Fira Congress 4* () w Barcelonie, w pokojach 2-osobowych, z łazienkami (pokój 1-osobowy za dopłatą). Hotel zlokalizowany jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym umożliwiającym łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Zwiedzanie Barcelony odbywa się za pośrednictwem środków komunikacji publicznej. Przeloty obsługują linie lotnicze LOT (waga jednej sztuki bagażu podręcznego w samolocie wynosi do 8kg, głównego do 23kg). Po przylocie na początku imprezy należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta dewizową część ceny imprezy w kwocie 95 EUR. Kolacje można wykupić za pośrednictwem pilota w cenie ok. 15 EUR/kolacja.

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.